ÜNİVERSİTE ONAYLI SERTİFİKALAR-SAĞLIK EĞİTİMLERİ


bolukbascagdas6742 · bir yıl önce
BİLGE ARI AKADEMİ ‘DE SAĞLIK EĞİTİMLERİ
UZAKTAN EĞİTİM İLE ÜNİVERSİTE ONAYLI SERTİFİKALAR
*TIBBİ SEKRETERLİK VE HASTA KAYIT KABUL SERTİFİKASI
*HASTA VE YAŞLI BAKIM SERTİFİKASI
*DİŞ HEKİMİ ASİSTANLIĞI SERTİFİKASI

BİLGE ARI AKADEMİ ‘DE ONLİNE EĞİTİM
İhtiyaç duyduğunuz Sertifika Programları ve Kurslar, Uzaktan Eğitim Sistemi ile Canlı Dersler eşliğinde evinize geliyor.
BİLGE ARI EĞİTİM KURUMLARI
www.bilgeari.net / www.bilgeari.com
0312 231 00 09 / 0542 201 1707

TIBBİ SEKRETERLİK VE HASTA KAYIT KABUL KURSU
http://bilgeari.net/hasta-kabul-kursu/
http://bilgeari.net/hasta-refakatcisi-ve-yasli-bakimi/
Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul Sertifika Programı tıbbi sekreter olarak çalışan ya da çalışmak isteyen, alan değiştirmek isteyen, yeteneklerini geliştirmek ve daha etkili çalışmak isteyen sekreterler ve sekreter adayları için tasarlanmıştır. Sekreterlik mesleği bir taraftan sekreterlik mesleği ile ilgili uzmanlık bilgilerini – alan bilgisi – diğer taraftan da sekreterlik bilgisi ile ilgili diğer bilim dallarına ilişkin bilgileri içeren bir meslektir. Sekreterlik mesleği aynı zamanda gelişen teknolojiyi ve piyasa koşullarını sürekli öğrenme ve uygulamayı gerektiren bir meslektir.
http://bilgeari.net/hasta-kabul-kursu/
#hastakabulsekreterliği #hastakabul #hastakabulkursu #tıbbisekreter #tibbisekreterlik #tıbbisekreterlikkursu #mebsertifika #kurs #eğitim #sertifika #bilgeariakademi #bilgeari #bilgeariegitim #mebonaylısertifika #universiteonaylisertifika #universiteonayliegitimler #dişhekimiasistanlığı #hastayaşlıbakımı #hastakayıtkabulkursu #tıbbisekreterliksertifikası #sertifikaprogramları #hastakayıtkabul #ankara #istanbul #izmir #uzaktanegitim #uzaktaneğitim #uzaktaneğitimsistemi #onlineders #canlıders