BİLGE ARI EĞİTİM KURUMLARI BİLGİSAYAR KURSLARI(MEB ONAYLI SERTİFİKA)


bolukbascagdas6742 · bir yıl önce
BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU
Bilgisayar İşletmenliği Kursu Bilgisayar kullanan yada kullanmak isteyen herkese hitap eden bir programdır. Bilgisayar işletmenliği kursu içerisinde Windows, Word, Excel, Powerpoint ve İnternet programlarını öğrenerek işyerlerinizde veya günlük çalışmalarınızda daha verimli olabilirsiniz. Ayrıca Bilgisayar kursu sonunda sınavlara katılarak Devlet Memurluğu sınavlarında ve resmi kurumlarda geçerli olan Bilgisayar işletmenliği 160 Saatlik Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar Sertifikasını da alabilirsiniz.
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI KURSU
Bilgisayar Programcılığı Kursu alarak bir bilgisayarı genel olarak İşletim Sistemleri, Algoritma , Programlamaya Giriş, C++,Visual Basic ve diğer programlama dillerini öğretmeyi amaçlamaktadır . Bilgisayar Programcılığı Kursu’na, bilgisayar programcısı olmak isteyen adaylar katılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarında, KPSS’de ve diğer sınavlarda istenilen bir belge olan 400 Saatlik MEB Onaylı Bilgisayar Programcılık Sertifikası (Bilgisayar Programlama Sertifİkası) bu kursun sonunda alınmaktadır.
TEMEL EXCEL KURSU
Temel Excel Kursu ile elektronik hesaplama , listeleme ( Tablolama ) ve grafik oluşturma yapabilirsiniz. Excel veri tabanını destekleyen , içinde bulunan detaylı finansal çözümler ve grafik oluşturma başarısı nedeniyle, kendi türünde şu anda dünyadaki en popüler yazılımdır. Excel ile, elektronik tablolar hazırlayabilir,Bu tablolara veri girişi yapabilir, Verilerle ilgili grafikler çizebilir,Kolay ve hızlı bir şekilde raporlar, özetler hazırlayabilir,İstenilen verilere ulaşabilir, sıralayabilir, sorgulayabilirsiniz.